Dom ,ktorý sa neprehreje!!!

Dom ,ktorý sa neprehreje!!!

dom

Aj Vás ničia vysoké teploty? Uvítali by ste doma príjemnú klímu namiesto horúčavy a dusna? Objednajte si dom ktorý dýcha, dom ktorý sa Vám neprehreje!

Pri výbere technológie výstavby nového domu a použitého materiálu sú vstupné a prevádzkové náklady rovnako dôležitý rozhodovací faktor ako vlastnosti a parametre Vášho nového domu. Hľadať rovnováhu medzi nimi je potrebné hneď na začiatku celého procesu výstavby. Pri všetkom tom plánovaní a výbere vhodného projektu nesmieme zabúdať na naše zdravie, na príjemný pocit domova a ideálnu vnútornú klímu. Dnes si už klient môže vyberať z rôznych foriem výstavby a použitého stavebného a zatepľovacieho materiálu.  Vďaka technologickému vývoju je ekologický, recyklovateľný a zdraviu nezávadný materiál bežne dostupný aj v stavebníctve, a nie je potrebné robiť kompromis medzi kvalitou a cenou.

Viete ktorý dom dýcha a súčasne Vám ušetrí na mesačných nákladoch na vykurovanie aj klimatizáciu? A to všetko pri len 28cm hrubých stenách? Keramický dom od spoločnosti Silicate World a Edyfinance!

Keramický kompozit nieje šetrný k Vášmu zdraviu iba z pohľadu použitia výlučne prírodného materiálu. Zabezpečí Vám aj zaslúžený oddych a domácu pohodu príjemnou vnútornou klímou počas celého roka. V zime do priestoru vracia teplo a v lete Vás zase ochráni pred prehriatím domu. 

Steny domu od spoločnosti Silicate World sa skladajú z nosnej keramickej časti a z časti izolačnej. Keramický kompozit, ktorý tvorí hlavnú a nosnú časť našich stien je nielen paropriespustný, ale aj výborný tepelný izolant.  Naše keramické steny pri izolácii minerálnou vlnou si tak zachovajú paropriepustnosť a súčasne, bez tepelných strát dosiahneme výborné tepelnoizolačné parametre. Tepelný odpor nemá v žiadnom prípade súvis s paropriepustnosťou domu. Tepelné straty domu a teda vyššie náklady na kúrenie alebo chladenie sú v priamom súvise s tepelnou izoláciou. Paropriespustnosť je vlastnosť domu, ktorá pôsobí hlavne na hygienu bývania. Neparopriespustný dom, ktorý nedýcha, je maximálne nevyhovujúci pre zdravé bývanie, tak ako sú tepelné straty a vysoké účty za klimatizáciu nevyhovujúce pre Váš finančný rozpočet.

Cena energií stále stúpa. Ako si znížiť prevádzkové náklady v zime a v lete si ich udržať na minime?

Čoraz viac sa stretávame s vysokými účtami nielen v zime za vykurovanie ale aj v lete za použitie klimatizácie. Ochladzovanie domu môže byť dokonca finančne náročnejšie ako vykurovanie a to najmä z hľadiska prevádzkových nákladov. SW keramický dom je šetrný k Vašej peňaženke tak ako v zime, tak aj v lete. Naše obvodové steny, pochádzajúce z produkcie pri vysoko výkonných technológiách a naviac z progresívnych a čisto ekologických materiálov, pomáhajú znižovať náklady na energiu a vytvárať optimálnu životnú klímu.

Kvalitný použitý materiál a vhodná technológia výstavby Vám zaručí nielen domácu pohodu tak v lete ako v zime, ale v neposlednom rade aj dlhú životnosť stavby a zdravotne nezávadné bývanie. V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom zdravého bývania s nízkymi prevádzkovými nákladmi neváhajte kontaktovať obchodné oddelenie na info@edyfinance.sk alebo telefonicky na 0902 460 337 .