FAQ otázky a odpovede

FAQ

Dobrý deň

Vítam vás pri čítaní mojich pár riadkov J

Často sa stretávam s tým, že napriek tomu, ako sa snažím dostávať k vám zaujímavé informácie o mojej spoločnosti Edyfinance a Keramických domov, mnoho z vás má podobné logické otázky.

Ja ako spoločnosť Edyfinance som jedným z distribútorov spoločnosti Silicate World (SW). Vo všetkých mojich stavbách od SW odoberám len obvodové múry a priečky z keramického materiálu. Všetky ostatné práce na dokončenie domu prebiehajú prostredníctvom mojich spriatelených stavebných spoločností  s vysokou kvalitou práce a materiálov.  Samozrejmosťou sú dlhoročné skúsenosti so stavbou rodinných domov.

Chcel by som dať do pozornosti stránku na Facebooku  Edyfinance & Keramické domy.  Tu sa vám snažím prinášať stále nové informácie o novinkách našich súčasných stavieb, aktuálnych zľavových akciách a novinkách  na finančnom trhu, teda aj možnostiach, ako sa dajú naše Keramické domy financovať, prípadne, ako si takúto stavbu či seba poistiť . Nájdete aj niekoľko rád, ako si správne šetriť či investovať na skoršie splatenie úverov. Neváhajte ma kontaktovať v prípade akýchkoľvek otázok.

https://www.facebook.com/edyfinance.sk/

Zo skúseností viem , že lepšie je raz vidieť, ako 10krát počuť či čítať. Snažím sa vám teda prinášať aj aktuálne videá z mojich stavieb prostredníctvom kanála Youtube.com.

Krátke zoznámenie s materiálom

https://www.youtube.com/watch?v=fDyXCnoRpRc&t=134s

Stavba video č.1

https://www.youtube.com/watch?v=4_jCBX6OCLo&t=1s

Stavba video č.2

https://www.youtube.com/watch?v=7UeK6176VoY&t=7s

Stavba video č.3

https://www.youtube.com/watch?v=o5sBWg0b6ec

 

V prípade záujmu o osobnú obhliadku stavby v štádiu, ktoré vás zaujíma najviac, a vypracovanie projektu, nacenenie Keramického domu na mieru nás neváhajte kontaktovať na Info@Edyfinance.sk  alebo telefonicky na 0902 460 337.