Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu v nami ponúkanom štandarde v priebehu pár dní. Ľahké keramické konštrukcie sú vyrábané ako celostenové prefabrikáty, podľa flexibilných požiadaviek projektantov a zákazníkov. Steny v závode sa vyrábajú už s predprípravou pre rozvody elektro a rozvody vody, čo ušetrení čas pri dokončovacích prácach. V ideálnom prípade, nie je na stavbe už potrebné búrať ani sekať a práca elektrikára či vodára sa nielen značne  skráti ale aj uľahčí. Obvodové steny sa na pozemok dovezú so základným zateplením. Pre ich finálne dokončenie zo strany interiéru postačí len 3 mm tenká vrstva stierky. Vďaka všetkých týmto výhodám získate už pri dodaní prvého stupňa SW keramického domu vyššie štádium – väčšiu rozpracovanosť a teda aj hodnotu stavby. V žiadnom prípade už nejde len o štádium hrubej stavby, ako pri výstavbe z kusového staviva.

Výstavba keramického domu je bezkonkurenčne rýchla a jeho výroba ešte rýchlejšia. Predpríprava profesií v závode prináša ďalšie skrátenie času a to hlavne na dokončenie domu. Čo ak ale na niečo zabudnem? Sú možné dodatočné úpravy?

Mnoho z Vás sa nás pýta na možné dodatočné úpravy. Nikto nie sme neomylný a môže sa stať, že zabudnete na svetlo alebo iný káblik, prípadne, v čase plánovania domu s ním ešte nepočítate a jeho nutnosť sa prejaví až pri používaní domu. Keďže keramický materiál je v porovnaní s betónovym panelom (aký poznáte z klasických panelákov) neporovnateľne mäkší, aj práca s ním bude omnoho jednoduchšia. Bezpríklepovou frézou jednoducho spravíte drážku a zabudnutý káblik v stene potiahnete. Rovnako to platí aj pre iné rozvody. Vďaka keramickému materiálu nebudete mať problém ani pri vešaní skriniek a iných predmetov na Vašu novú keramickú stenu. SW keramický materiál je mäkký no súčasne ponúka pevnosť až cez 6 MPa čo zaručí, že bez akéhokoľvek dodatočného spevnenia steny môžete bez problémov na ňu umiestniť zariaďovacie prvky.

Tak ako aj pri plánovaní dispozície domu, tak aj pri rozvodoch elektro a vody poskytujeme našim klientom maximálnu voľnosť. V rámci štandardného dodania Vám naše projekčné oddelenie zakreslí ideálne rozloženie rozvodov elektro a vody. Ak ale požadujete zmeny, radi Vám vyhovieme.

Pre výpočet nezáväznej cenovej ponuky nám prosím pošlite Váš projekt na info@edyfinance.sk. Napíšte nám aj miesto výstavby, alebo nám zavolajte na 0902 460 337  a dohodnite si termín a miesto stretnutia.