Keramický montovaný dom v akcii? Vyskúšajte našu letnú akciu na holostavbu! 

Jednou z hlavných výhod montovaných domov novej generácie – SW keramických domov, je ich rýchla výroba a ešte rýchlejšia montáž. Medzi hlavné výhody nášho SW3E systému výstavby okrem rýchlej realizácie (bungalov holostavba už za 3 dni) patria aj najlepšie ceny na trhu a nízke prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod SW keramických domov aj ich ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v SW keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny. Ak uvažujete o vlastnom novom bývaní, SW keramické domy sú tou najlepšou a najprogresívnejšou voľbou na trhu!

Doprajte si zdravé bývanie v nízkoenergetickom ekologickom dome. Letná zľava až do 28% na holostavbu platí na akýkoľvek dom podľa Vášho vlastného výberu. V cene máte aj úpravy v dispozícii a projektovú dokumentáciu na stavebné povolenie*. Podmienkou pre získanie zľavy je podpis zmluvy do 31.8.2017 alebo do nalnenia výrobných kapacít v našom novom závode a výroba domu do 31.10.2018.

Pre výpočet cenovej ponuky nám pošlite Váš projekt domu alebo odkaz na stránku, kde ste dom našli. Vybrať si môžete aj z nášho katalógu. Vypracovanie projektu domu na mieru je pre našich klientov bezplatné. Pri výbere vlastného projektu domu, sú v cene taktiež zahrnuté služby architekta a oddelenia projekcie.

Akcia platí len na obmedzený počet domov – do naplnenia kapacity výroby v našom novom závode! Nezmeškajte šancu a dajte si postaviť holostavbu domu už za pár dní! Žiadne dodatočné sekanie ani búranie – v dovezených stenách už máte predprípravu pre rozvody vody a elektro!

Ak nemáte ešte stavebné povolenie, vyrobený dom Vám radi umiestnime na Váš pozemok, kde bude zabezpečený proti poveternostným vplyvom do času realizácie výstavby. Samotná výstavba domu nieje časovo obmedzená.

Pre viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na 0902 460 337  alebo info@edyfinance.sk

*Akcia platí pre výstavbu na území SR a ČR. Pre zákazníkov mimo SR nie je v cene zahrnutá doprava a projekt na stavebné povolenie.