Vlastné bývanie je určite snom väčšiny z nás. A ak môže byť v rodinnom dome a podľa vlastných predstáv, radosť sa stupňuje. Dnes, vďaka novým trendom vo výstavbe, sa tento sen čoraz častejšie mení na skutočnosť. Stačí mať vyhliadnutý pozemok a moderná technológia SW3E keramických domov vám k novému a ešte naviac aj k nízkoenergetickému bývaniu dopomôžu za pár dní.

Základom rýchlej a kvalitnej výstavby je progresívna technológia keramického kompozitu. Práve tá sa používa na výstavbu novej generácie montovaných domov. Nie je to pritom žiadna novinka na trhu. Jeden z hlavných komponentov keramických domov sa vyrába už od roku 1913 a keramické domy sú už dlhšiu dobu známe v krajinách západnej Európy. Keďže výhody keramických domov sú oproti iných technológiam výstavby značné, je stále viac a viac preferovaná. Ide o technológiu, ktorá si svoje miesto nájde nielen pri výstavbe rodinných domov, ale aj pri domoch bytových, administratívnych, či sociálnych.

Vďaka výrobe stien v závode, Vám vieme dodať holostavbu bungalovu v nami ponúkanom štandarde v priebehu pár dní. V podstate sú to ľahké keramické konštrukcie, ktoré sú vyrábané ako celostenové prefabrikáty, podľa flexibilných požiadaviek projektantov a zákazníkov. V stenách máte už predprípavu pre rozvody elektra (trubky a krabice) a rozvody vody. Na stavbe nieje potrebné sekať ani búrať, čím sa dosahuje ďalšia úspora času.

Rýchlosť dodania exteriéru alebo aj interiéru na kľúč záleží hlavne od rozsahu samotného projektu. Štandardne sú to dva až tri mesiace. Iba ak dochádza k zmenám, je potrebné rátať s dlhšou realizáciou. Doba dodania okien, strešnej krytiny a iných súčastí domu, záleží od jednotlivých subdodávateľov a konkrétneho objednaného typu. Noví majitelia majú maximálnu flexibilitu a to aj pri výbere zariaďovacích prvkov. Opäť ale platí, že prípadne zmeny môžu negatívne ovplyvniť dobu dodania. Nakoľko ale flexibilita pre našich klientov je na prvom mieste, prípadné zmeny si môžu zabezpečiť aj vo vlastnej réžii a tak ušetriť čas.

Medzi hlavné výhody tohto systému výstavby okrem rýchlej realizácie patria aj nízka cena a prevádzkové náklady. V neposlednom rade je jednou z  hlavných výhod aj jeho ekologický charakter. Konštrukcie sú totiž vyrábané výlučne z prírodných materiálov a bývanie v keramickom dome pozitívne vplýva na zdravie celej rodiny.

A že to s tou rýchlosťou pre holostavbe myslíme naozaj vážne, Vám dáme aj do zmluvy! Viac o tom ako postaviť holostavbu 4 týždne od podpisu zmluvy.

V prípade akýchkoľvek otázok ohľadom SW keramických domov nás neváhajte kontaktovať na 0902 460 337 alebo info@edyfinance.sk