Napísali o nás v mesačníku Moderná stavba

Napísali o nás v mesačníku Moderná stavba

noviny

DOKONALÉ VLASTNOSTI

Jednou z najhodnotnejších vlastností tejto technológie a to práve z pohľadu moderného nového štýlu pre bývanie, je samotný charakter a pôvod použitých komponentov a materiálov. SW keramické domy v spolupráci s Edyfinance , sa vyrábajú iba z materiálov na báze prírodných zdrojov. Takýto ekologický spôsob bývania nás vracia ku správnym tradíciám – k bližšiemu vzťahu k prírode.

Použitie výlučne prírodných materiálov nám garantuje, že priestory budú bez následných vplyvov z pôsobenia použitých chemických materiálov. Za moderné bývanie považujeme také, ktoré smeruje k maximálnej ekológii a k ideálnym aspektom životného prostredia. Takýto dom vytvára zdravé bývanie, a to je aj cieľom produktovej bázy spoločnosti Silicate World.

Na stránke www.edyfinance.sk  si čitatelia môžu nájsť viac informácií k použitému materiálu. Taktiež tu nájdete informácie k aktuálnej výstavbe, kde všade keramický dom na Slovensku nájdete. V online katalógu keramických domov sa klienti môžu inšpirovať návrhmi domov, ktoré na ich požiadavku projekčné oddelenie spoločnosti upraví a prispôsobí tak, aby spĺňali ich predstavu o ideálnom bývaní. Tento nový moderný štýl výstavby je odpoveďou na dlhodobo hľadané kvalitné, ekonomické a zdravé bývanie s maximálnou flexibilitou pri jeho plánovaní a realizovaní. Konzultujte svoje otázky s Edyfinance obchodným oddelením. Poradia a ukážu Vám cestu k modernému bývaniu. Viac informácií keramických domoch nájdete na www.edyfinance.sk 

Kontaktovať nás môžete prostredníctvom mailu info@edyfinance.sk alebo na t.č. 0902 460 337

Viac v mesačníku Moderná stavba…