Zatepľovací materiál ZADARMO

Zatepľovací materiál ZADARMO

Bez názvu

Celý Január a Február tohto roka sme rozdávali keramické garáže. V mesiaci Marec a Apríl sme Vám pribalili komplet strešnú krytinu a zvodový systém. V mesiaci MÁJ a JÚN sa môžete tešiť na minerálny zatepľovací materiál ku každej holostavbe ZADARMO!
Od dnešného dňa Vám spoločnosť, Silicate World v spolupráci s Edyfinance, nielenže ako jediná postaví keramický ekologický a nízkoenergetický dom vyrobený na Slovensku, ale k holostavbe získate aj minerálnu vlnu na dozateplenie obvodových stien Vášho domu zadarmo! Základnú vrstvu zateplenia získate už pri výrobe domu a je dovezená ako integrálna súčasť našich dvojzložkových obvodových stien.
Dom si môžete vybrať z nášho online katalógu alebo nám pošlite Váš návrh. Kolegovia na oddelení projekcie Vám bezplatne spravia úpravy v dispozícii alebo Vám radi vypracujú individuálne riešenie domu podľa Vašich požiadaviek. V cene máte aj projekt na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu.

Podmienkou pre získanie minerálnej vlny na dozateplenie obvodových stien je podpis zmluvy na dom so zastavanou plochou viac ako 100 m2 v období medzi 1.5.2017 a 30.6.2017 a výroba domu v našom závode do 31.8.2017. Akcia platí na minerálnu vlnu ponúkanú v rámci nášho štandardu v hrúbke 10 cm celoplošne pre obvodové steny domu – vertikálne konštrukcie. V prípade záujmu je možné doobjednať aj iný typ a hrúbku zateplenia za doplatok. Samotná realizácia zateplenia nieje predmetom akcie a je možné ju doobjednať.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš projekt a viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na info@edyfinance.sk