Strešná krytina ZADARMO

zdarma

Celý Január a Február tohto roka sme rozdávali keramické garáže. V mesiaci Marec a Apríl Vám k holostavbe domu pribalíme komplet strechu a to úplne ZADARMO!
Od dnešného dňa Vám spoločnosť Silicate World v spolupráci s Edyfinance nielenže ako jediná postaví keramický ekologický a nízkoenergetický dom vyrobený na Slovensku, ale k holostavbe získate aj kvalitnú strešnú krytinu od spoločnosti Maslen zadarmo!
Dom si môžete vybrať z nášho online katalógu keramických domov alebo nám pošlite Váš návrh. Kolegovia na oddelení projekcie Vám bezplatne spravia úpravy v dispozícii alebo Vám radi vypracujú individuálne riešenie domu podľa Vašich požiadaviek. V cene máte aj projekt na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu.

Podmienkou pre získanie strešnej krytiny a zvodového systému zdarma je podpis zmluvy na dom so zastavanou plochou viac ako 100 m2 v období medzi 1.3.2017 a 30.4.2017 a výroba domu v našom závode do 30.6.2017. Akcia platí na strešnú krytinu SYMETRA alebo ŠKRIDPLECH v prevedení leská červenohnedá alebo hnedá a zvodový systém v prevedení aluzinok. V prípade záujmu je možné doobjednať aj iný typ strešnej krytiny a zvodového systému, prípadne farebné prevedenie za doplatok. Celú ponuku strešnej krytiny a zvodového systému nájdete na www.maslen.sk. Montáž strešnej krytiny a zvodového systému nieje predmetom akcie a je možné ju doobjednať.