Na začiatok roka 2017 potešíme všetkých staviteľov, ktorí uvažujú o dome s garážou. Od spoločnosti Silicate World nielenže získate ekologický a nízkoenergetický dom novej generácie, ale aj garáž k nemu zadarmo!
Dom si môžete vybrať z nášho online katalógu keramických domov alebo nám pošlite odkaz na dom, ktorý ste našli na internete. Kolegovia na oddelení projekcie Vám bezplatne spravia úpravy v dispozícii alebo Vám radi vypracujú individuálne riešenie domu podľa Vašich požiadaviek. V cene máte aj projekt na stavebné povolenie v štandardnom rozsahu.

Podmienkou pre získanie garáže zdarma je podpis zmluvy na dom so zastavanou plochou viac ako 100 m2 v období medzi 9.1.2017 a 28.2.2017 a výroba domu v našom závode do 30.4.2017. Akcia platí na samostatne stojacu jednogaráž štandardného rozmeru do 24 m2 zastavanej plochy a v rovnakom stupni vyhotovenia, ako zazmluvnený dom. Základová doska a garážová brána nieje predmetom akcie. Ak sa Vám garáž na Váš pozemok nezmestí, radi Vám zľavu poskytneme v inej forme.

Pre výpočet cenovej ponuky na Váš projekt a viac informácií kontaktujte obchodné oddelenie na +421 902 460 337 alebo info@edyfinance.sk.