Dá sa kvalitne a rýchlo postaviť dom aj pri 2 stupňoch nad nulou? Ako je možné pomocou stavebného systému Silicate World skrátiť dobu výstavby holostavby na 3 dni a všetky mokré procesy preniesť do závodu?

Celosvetový trend v stavebníctve je stavebné procesy čím viac spriemyselniť, to znamená čo najviac operácii vykonať v optimálnych podmienkach výrobného závodu. Je to jednak z dôvodov ekonomických, pretože cena operácii na stavenisku je vždy vyššia ako v závode, ale aj z dôvodu zníženia závislosti od počasia. V prípade spoločnosti Silicate World sa vo výrobnom závode vykonáva približne 70 až 80% operácií, vrátane všetkých mokrých procesov. Je jedno či prší, mrzne alebo svieti slnko, stavebné komponenty sa môžu stále kontinuálne vyrábať. Potom stačí využiť niekoľko dní pekného počasia, čo nie je na väčšine územia Slovenska zriedkavosť ani v januári a na pripravenej základovej doske dom môže byť rýchlo pod strechou. Následné práce v interiéri môžu pokračovať pekne v suchu a teple a to aj v zimných mesiacoch.

Ak ani Vám neprekáža chladnejšie počasie a aj v týchto ročných mesiacoch Vás poteší obhliadka niektorej z našich stavieb, kontaktujte nás na +421 902 460 337 alebo info@edyfinance.sk. Aktuálnu výstavbu nájdete aj na mape našich realizácií.